Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Minint Gedulo ir vilties dieną Lietuvos Respublikos ambasados Baltarusijoje diplomatai aplankė masinių žudynių Červenėje vietą, kur padėjo gėlių ir tylos minute pagerbė žuvusius.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Šių metų birželio 13 d. Baltarusijos šiuolaikinio meno centre atidaryta artėjančioms II Europos sporto žaidynėms skirta tarptautinė meno paroda, kurios pagrindinė tema – sportas.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Šių metų gegužės 23-ią dieną Baltarusijos nacionalinėje mokslų akademijoje surengtoje tarptautinėje konferencijoje buvo diskutuota Liublino unijos klausimais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
a.jpg

Gegužės 16 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijoje buvo pristatytos galimybės studijuoti Lietuvos universitetuose.

Ekonomika ir verslas »
pirma.jpg

Šių metų gegužės 15–16 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Baltarusijoje Andriaus Puloko vadovaujama delegacija lankėsi su vizitu Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse.

Ekonomika ir verslas »
northern.jpg

Gegužės 10 – 17 dienomis Minske vyksta jau tradiciniu tapęs tarptautinis Šiaurės ir Baltijos šalių filmų festivalis „Šiaurės pašvaistė“ („Northern Lights“).

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Lietuvių rašytojo Ričardo Gavelio kultinis romanas „Vilniaus pokeris“ nuo šiol yra prieinamas ir baltarusių skaitytojams.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Baneris.jpg

Užsienyje rinkimų laikotarpiu atostogaujantys lietuviai gali iš anksto balsuoti paštu, o rinkimų dieną – asmeniškai atvykę į Lietuvos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą.

Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

Šių metų balandžio 4-7 dienomis Minske vyko jau antrasis intelektualiosios knygos festivalis „Pradmova”. Netradicinė, tačiau vietos šviesuomenės pamėgta erdvė „Ok16“ knygų festivalio metu virto intelektualinių diskusijų, pokalbių ir susitikimų vieta, į kurią rinkosi rašytojai, poetai, redaktoriai, literatūros ir meno kritikai, iliustratoriai, dizaineriai, vertėjai bei skaitytojai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Savaitgalį Lietuvos ambasados atstovai, kartu su Baltarusijoje viešinčiu žinomu Lietuvos poetu, publicistu, vertėju, profesoriumi Tomu Venclova apsilankė netoli Minsko esančioje masinių naikinimų vietoje Kuropatuose ir pagerbė aukų, kurių tarpe yra ir lietuvių, atminimą. Stalinistinių represijų aukos pagerbtos tylos minute, padėtos gėlės, uždegtos žvakės.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Š. m. balandžio 3–6 d. Minske vyksta įvairūs renginiai, kuriuose mūsų turizmo informacijos centrai, kelionių organizatoriai ir kiti turizmo verslo atstovai pristato Lietuvos turizmo galimybes.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
WereHiring.jpg

Skelbiamos atrankos į laisvas raštvedžių pareigybes pagal terminuotas darbo sutartis Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje (toliau – Ambasada).
 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Baltarusijoje »
1.JPG

Š. m. kovo 28 d. (ketvirtadienį) Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje kartu su Baltijos teisinių paslaugų kontora CoBalt organizavo seminarą vietos verslininkams apie bendrovių korporatyvinį valdymą.

Ekonomika ir verslas »
a.jpg

Šių metų kovo 27 d. Baltarusijos sostinėje vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų forumas „Kroki“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Šių metų kovo 26 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijoje, po ilgos pertraukos, savo veiklą atnaujino literatūros Nobelio premijos laureatės, Baltarusių rašytojos Svetlanos Aleksijevič „Intelektualusis klubas“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata