Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Baltarusijos lietuvių vaikai puošė Kalėdų eglę su Lietuvos Respublikos Prezidente

Sukurta 2017.11.22 / Atnaujinta 2017.11.22 09:31
  Baltarusijos lietuvių vaikai puošė Kalėdų eglę su Lietuvos Respublikos Prezidente

  Baltarusijos lietuvių bendruomenės vaikai, kartu su savo bendraamžiais iš Lenkijos, Latvijos ir Kaliningrado srities, dalyvavo jau 9-tą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidente.

  Tradiciniame susitikime dalyvavo virš 130 vaikų ir jų mokytojų iš kaimyninių šalių. Kūrybinėse dirbtuvėse moksleiviai gamino eglutės papuošalus ir kartu su šalies vadove bei Prezidentūros darbuotojais Baltojoje salėje papuošė pirmąją kalėdinę eglę.

  Pasak Prezidentės, kad ir kur gyventų mūsų šalies žmonės, jie visada buvo ir bus Lietuvos dalis. Tai, kad gražiausioms metų šventėms ruošiamės kartu, yra geriausias įrodymas, kad svetur gyvenantys lietuviai brangina savo tapatybę, kalbą, kultūrą ir istoriją, perduoda ją savo vaikams.

  Prezidentė taip pat pažymėjo, kad artėjantis valstybės atkūrimo šimtmetis – puiki proga lietuviams visame pasaulyje kartu paminėti šią ypatingą sukaktį. Šalies vadovė pakvietė užsienyje veikiančias lietuvių mokyklas aktyviai įsitraukti į šventinius minėjimus ir burti vietines lietuvių bendruomenes.

  Naujienlaiškio prenumerata