Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Lietuva dalyvaus pirmajame ES dvynių projekte Baltarusijoje

Sukurta 2017.10.02 / Atnaujinta 2017.10.02 14:29
  Lietuva dalyvaus pirmajame ES dvynių projekte Baltarusijoje

  Kaip rugsėjo 27 dieną pranešė Europos Sąjungos delegacija Baltarusijoje, bendras Vokietijos, Lietuvos ir Lenkijos konsorciumo pateiktas ES Dvynių programos projekto „Baltarusijos nacionalinio banko stiprinimas“ pasiūlymas laimėjo atranką.

  Projekto tikslas – sustiprinti Baltarusijos nacionalinio banko gebėjimus efektyviai vykdyti pagrindines funkcijas, susijusias su pinigų politika, finansiniu stabilumu ir efektyviomis, patikimomis bei saugiomis mokėjimų sistemomis, apgalvotai valdant su šiomis operacijomis susijusias finansines rizikas.

  Tikimasi, jog trijų Europos Sąjungos narių bendradarbiavimas projekte sukurs pridedamąją vertę naudos gavėjo – Baltarusijos nacionalinio banko veiklai. Projektas taip pat grindžiamas stipriais istoriniais ir kultūriniais ryšiais, siejančiais visas projekte dalyvaujančias valstybes – jie padės geriau suprasti galimus iššūkius ir pasiekti planuojamų rezultatų.

  Aštuoniolikos mėnesių trukmės projekto, kuriam  vadovaus Vokietija, vertė yra 1,15 mln. eurų. Pažymėtina,  kad tai pirmasis projektas Baltarusijoje, kurį įgyvendins mūsų šalis.

  Daugiau informacijos apie ES Dvynių programą rasite čia.

  Naujienlaiškio prenumerata