Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadoriaus Baltarusijoje vadovaujama delegacija lankėsi Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse

Sukurta 2019.05.20 / Atnaujinta 2019.05.20 17:24
   Lietuvos ambasadoriaus Baltarusijoje vadovaujama delegacija lankėsi Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse
   Lietuvos ambasadoriaus Baltarusijoje vadovaujama delegacija lankėsi Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse

   Šių metų gegužės 15–16 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Baltarusijoje Andriaus Puloko vadovaujama delegacija lankėsi su vizitu Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse.

   Vizito metu susitikta su naujai paskirtu Mogiliovo apskrities Vykdomojo komiteto pirmininku L. Zayac ir Mogiliovo miesto Vykdomojo komiteto pirmininku V. Cumarev. Pasikeista nuomonėmis dėl Lietuvos verslo, investavusio Mogiliovo apskrityje, perspektyvų, pasidžiaugta augančiu lietuviškų prekių eksportu ir investicijomis. Be kita ko, aptartos ir kitos bendradarbiavimo galimybės – lietuviškų pieno produktų eksporto plėtra, žemės ūkio produkcijos kontrolės ir monitoringo sistemos stiprinimas, transporto ir logistikos organizavimo paslaugos. Lietuvos ambasadoriaus vadovaujama delegacija taip pat susitiko su Mogiliovo laisvosios ekonominės zonos administracijos vadovybe, domėjosi Lietuvos įmonių, veikiančių laisvosios ekonominės zonos teritorijoje – VMG Industry ir Mebelain veikla, vykdoma rekonstrukcija, kitais klausimais, o vėliau šiose įmonėse ir apsilankė.

   Apsilankymo Vitebske metu, Vitebsko apskrities Vykdomojo komiteto pirmininkui N. Sherstnev pristatyti iššūkiai, susiję su regiono investiciniu klimatu, galimybėmis apskričiai vykdyti infrastruktūros plėtros darbus, aptarti einamieji dvišalio regioninio bendradarbiavimo klausimai.  Be to, susitikta su Vitebsko LEZ administracijos vadovu M. Skurat.

   Lankantis Vitebske, kartu su Panevėžio miesto meru R. Račkausku, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniu direktoriumi V. Matkevičiumi apsilankyta tarptautiniame Vitebsko ekonomikos forume „Inovacijos. Investicijos. Perspektyvos“, apžiūrėta forumo paroda, dalyvauta Panevėžio miesto įmonės IOCO Packing sutarties dėl pakuočių gamybos Vitebsko apskrities maisto gamybos įmonėms tiekimo pasirašyme, bei kita.

   Naujienlaiškio prenumerata