Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Minske pristatyta Lietuvos valdžios ir verslo bendradarbiavimo patirtis

Sukurta 2017.11.10 / Atnaujinta 2017.11.10 15:03
   Minske pristatyta Lietuvos valdžios ir verslo bendradarbiavimo patirtis
   Minske pristatyta Lietuvos valdžios ir verslo bendradarbiavimo patirtis

   Šių metų lapkričio 9 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas ir komercijos atašė Julijus Glebovas dalyvavo Lietuvos verslo konfederacijos kartu su Europos verslo asociacija Baltarusijoje organizuotame seminare „Dialogo tarp verslo asociacijų ir valdžios institucijų kokybiškumo didinimas – sutelktas sprendimų priėmimas“.

   Savo sveikinimo kalboje ambasadorius Andrius Pulokas pabrėžė aktyvaus dialogo tarp verslo, verslo asocijuotų struktūrų ir valdžios institucijų svarbą. Pažymėta, kad vyriausybiniu ir apskričių vykdomosios valdžios lygmeniu bendradarbiavimas vyksta pakankamai sėkmingai, tačiau miestų ir rajonų lygmenyje dar tikrai yra vietos dialogo tobulinimui. Ambasadorius taip pat pasidžiaugė Lietuvos – Baltarusijos ekonominiu bendradarbiavimu, nuosaikiai didėjančia prekių ir paslaugų apyvarta dvišalėje prekyboje, augančiu lietuviškų paslaugų eksportu.

   Seminare, kuriame dalyvavo per 40 Baltarusijos vykdomosios valdžios, verslo asocijuotų struktūrų ir verslo atstovų, pranešimus skaitė Algimantas Akstinas, Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius, Renata Račko, Vilniaus komercinio arbitražo generalinė direktorė, Paulius Koverovas, Lietuvos verslo konfederacijos Energetikos ir Aplinkos apsaugos komisijos pirmininkas, Ričardas Bedulskis, asociacijos „InfoBalt“ atstovas bei kiti pranešėjai.

   Šis seminaras yra viena iš Lietuvos Respublikos ambasados Minske remiamo projekto, skatinančio dialogą tarp verslo paramos organizacijų ir vietos valdžios institucijų, sudėtinių dalių.

   Naujienlaiškio prenumerata