Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Š. m. kovo 19 d. (antradienį) Minske su vienos dienos vizitu lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.

Ekonomika ir verslas »
111.jpg

Š. m. kovo 18 d. (pirmadienį) Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas, kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovais bei Lietuvos komercijos atašė Baltarusijoje Julijumi Glebovu dalyvavo Lietuvos pramoninkų konfederacijos Eksporto ir užsienio ryšių komiteto posėdyje. Susitikime su Lietuvos verslo atstovais buvo aptartas Baltarusijos stojimo į Pasaulio prekybos organizaciją procesas, pristatyti Lietuvos ir Baltarusijos prekybiniai ryšiai, diskutuota kitais mūsų verslui aktualiais klausimais.

Ekonomika ir verslas »
Balsavimas.jpg

2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai:
2019 m. gegužės 9–10 d. nuo 10.00 iki 12.00 val. ir nuo 14.00 iki 16.00 val.;
2019 m. gegužės 12 d. nuo 10.00 iki 20.00 val..

Lietuviai Baltarusijoje » Lietuvos dienų įvykiai »
a.jpg

Šių metų kovo  9 dieną Baltarusijoje savo gastroles pradėjo Lietuvos rusų dramos teatras, kurių metu vietos publikai pristatytas R. Banionio režisuotas spektaklis „Madam Rubinštein“, M. Čaplinos „Kaštonė“ ir A. Jankevičiaus „Prakeikta meilė“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje vasario 16-osios proga gausų verslo, kultūros, visuomenės veikėjų ir lietuvių bendruomenės būrį pakvietė į Minske gerai žinomą šiuolaikinio meno ir kultūros erdvę OK16, kur pristatė Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinį ansamblį „Musica humana“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
poezija.jpg

Vasario 15-17 dienomis Minske vykusio tarptautinio M. Strelcovo poezijos festivalio „Eilės ant asfalto“ metu savo kūrybą pristatė ir žinomas Lietuvos poetas Benediktas Januševičius.

Istorinė, kultūros diplomatija »
20190209_180426.jpg

Šių metų vasario 9 dieną Lietuvos ambasados Minske darbuotojai ir jų šeimų nariai dalyvavo Minsko tarptautinės vaikų mokyklos QSI Minsk renginyje – QSI International Night.

Istorinė, kultūros diplomatija »
a.jpg

Šių metų sausio 24 d. Lietuvos ambasadoje Minske lankėsi žinoma baltarusių rašytoja, Svetlana Aleksijevič, su kuria aptarti tolesnio kultūrinio bendradarbiavimo klausimai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1-1.jpg

Š.m. sausio 21 – 22 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijos Respublikoje Andrius Pulokas lankėsi Klaipėdos uoste.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1-1.JPG

Š. m. sausio 15 d. (antradienį) Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje vyko Lietuvos verslo ir lietuvių verslininkų, dirbančių Baltarusijos rinkoje, susitikimas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Šių metų sausio 13 d. Lietuvos ambasadoje Minske buvo surengtas tradicinis Sausio 13–osios – Laisvės gynėjų dienos minėjimas, kuriame taip pat dalyvavo ir Baltarusijos visuomeninių organizacijų atstovai, tragiškų 1991 m. sausio 13-osios įvykių liudininkai.

Lietuviai Baltarusijoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuvos dienų įvykiai »
1(1).jpg

Metams bėgant į pabaigą, neliko užmiršti ir Baltarusijos lietuvių vaikai. Artėjančių Kalėdų proga, Lietuvos Respublikos ambasada Minske mažuosius lietuvaičius pakvietė į šventinę Kalėdinę vakaronę su tikru Kalėdų seneliu, Žiema ir daugybe įvairiausių siurprizų.

Istorinė, kultūros diplomatija »
ps (1).jpg

Artėjančių švenčių proga, Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje čia reziduojančius užsienio šalių diplomatus, kultūros, meno, mokslo atstovus ir visuomenės veikėjus pakvietė į Kalėdinį susitikimą, kurio metu, skambant šiuolaikiniam Giedriaus Nako džiazo kvartetui aptarti besibaigiantys metai bei pristatyti ateinančiųjų metų planai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG-7488s.jpg

Š. m. gruodžio 5 d. (trečiadienį) Minske įvyko Bendros grupės, įgyvendinant 2002 m. vasario 6 d. dvišalio susitarimo tarp Baltarusijos Respublikos sporto ir turizmo ministerijos ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos bendradarbiaujant turizmo srityje, posėdis.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Baltarusijos lietuvių bendruomenės vaikai, kartu su savo bendraamžiais iš Lenkijos, Latvijos ir Kaliningrado srities, dalyvavo jau 10-tą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidente.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata