Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas

Sukurta 2017.09.19 / Atnaujinta 2017.09.19 09:15
   Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas
   Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas

   Rugsėjo 18 dieną Šanchajuje apsilankiusi Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė susitiko su Šanchajaus Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju, lankėsi vietos įmonėse,  susitiko su Šanchajaus lietuviais.

   „Lietuvos Mokslo ir inovacijų ir technologijų agentūra sėkmingai bendradarbiauja su Šanchajaus technologijų centru, Lietuvos atstovai turėjo galimybę stažuotis Šanchajaus mokslo technologijų parkuose. Tikiuosi, jog šių įmonių saitai ateityje tik stiprės", - susitikime su Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju sakė I. Marčiulionytė.

   Ambasadorė vėliau lankėsi vietinėse įmonėse, kurios vykdo savo veiklą ar ketina plėstis į Europą.

   Vizitą Šanchajuje ambasadorė užbaigė susitikimu su vietos lietuviais ir kinais, kurie domisi Lietuvos karpinių ir kitomis lietuviškų amatų tradicijomis. Renginio metu svečiams lietuviškas tradicijas ir savo karpinius pristatė karpinių meistrė iš Lietuvos Odeta Bražėnienė.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Balandžio 16 dieną Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė dalyvavo Kinijos ir šešiolikos Centrinės bei Rytų Europos valstybių (vadinamojo 16+1 formato) darbo susitikime, kuriame pabrėžė, kad Lietuva siekia nuoseklaus ir gilesnio bendradarbiavimo su Kinija įvairiose srityse.

   Dvišaliai santykiai »
   amm1.jpg

   Kovo 22 dieną Pekine Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos ambasada surengė lazerių šou, Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) koncertą, Kinijoje vykusių Lietuvos spektaklių, koncertų plakatų ir krepšinio nuotraukų parodą.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_1753.jpg

   Kovo 19-20 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Guandongo provincijoje.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_20180309_SandongasKinija.jpg

   Kovo 8-9 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

   Atstovybių naujienos »
   tomas_razmus-7403.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 28 dieną susitiko su naujuoju Kinijos  ambasadoriumi Shen Zhifei. Nuo diplomatinių santykių užmezgimo tarp Lietuvos ir Kinijos tai yra jau dešimtasis Kinijos ambasadorius Lietuvoje.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-2393.JPG

   2018 metų sausio 4 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi Wei Ruixing. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata