Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Buenos Airėse aptarta Argentinos lietuvių bendruomenės veikla

Sukurta 2019.02.28 / Atnaujinta 2019.02.28 17:08
  Buenos Airėse aptarta Argentinos lietuvių bendruomenės veikla

  Vasario 27 dieną Lietuvos ambasadorė Ispanijos Karalystėje Skaistė Aniulienė Buenos Airėse susitiko su Argentinos lietuvių bendruomenės atstovais.

  Susitikimas surengtas draugijos „Susivienijimas lietuvių Argentinoje“ patalpose, kuriame taip pat dalyvavo ir kitų šalyje veikiančių Lietuvos išeivijos draugijų nariai.

  Ambasadorė padėkojo už bendruomenės pastangas stiprinant lietuvybę Argentinoje, aptarė bendruomenės veiklos aktualijas, bendradarbiavimą su Lietuvos diplomatine atstovybe Madride (Ispanijoje), kalbėjo apie poreikį drauge įgyvendinti projektus, kurie padėtų skleisti žinias apie Lietuvą Argentinoje ir puoselėti mūsų šalies tradicijas.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  ambasadore.jpg

  Kovo 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lenkijoje reziduojančia Argentinos ambasadore Lietuvai Ana Maria Ramirez, kuri kovo 18 dieną įteikė skiriamuosius raštus prezidentei Daliai Grybauskaitei. 

  Dvišaliai santykiai »
  c10lituania.jpg

  Vasario 26 dieną Lietuvos ambasadorė Ispanijos Karalystėje Skaistė Aniulienė Buenos Airėse įteikė skiriamuosius raštus Argentinos prezidentui Mauricio Macri.

  Atstovybių naujienos »
  z180713a-2.jpg

  Liepos 13 dieną Buenos Airėse Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Argentinos užsienio reikalų ir kulto viceministras Daniel Raimondi pasirašė Lietuvos ir Argentinos tarpvyriausybinį susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo.

  Dvišaliai santykiai »
  Argentina2.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 25 dieną pasveikino Argentinos užsienio reikalų ministrą Jorge Marcelo Faurie ir Argentinos žmones su nacionaline diena – Gegužės Revoliucijos diena, kuria pažymima savarankiškos Argentinos istorijos pradžia.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata