Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą

Sukurta 2017.05.18 / Atnaujinta 2017.05.18 08:26

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 17 dieną pasveikino naują Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drian.

„Lietuvą ir Prancūziją sieja draugiški dvišaliai santykiai, paremti strategine partneryste, istoriniais, kultūriniais ir žmonių ryšiais. Lietuva ir Prancūzija artimai bendradarbiauja sprendžiant aktualiausius Europos Sąjungos ir Šiaurės Atlanto aljanso darbotvarkės klausimus. Dėkojame Prancūzijai už ilgametę paramą užtikrinant Baltijos regiono saugumą. Esame įsitikinę, kad tolesnis glaudus Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimas prisidės prie vieningos ir atsinaujinusios Europos sukūrimo“, – sakė užsienio reikalų ministras.

Sveikinimo laiške Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat palinkėjo visokeriopos sėkmės naujose pareigose ir pakvietė Prancūzijos kolegą apsilankyti Lietuvoje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_20171025_120503.jpg

Spalio 24-25 dienomis Prancūzijoje lankėsi Lietuvos ir Ukrainos parlamentarų delegacija, kurios sudėtyje buvo Seimo pirmininko pavaduotojas Gediminas Kirkilas, Europos komiteto vice-pirmininkas Andrius Kubilius, Rados užsienio reikalų komiteto pirmininkė Hanna Hopko, Rados nariai Ostap Yednak ir Viktor Romaniuk.

Atstovybių naujienos »
zalys.jpg

Rugsėjo 18-20 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Vytautas Žalys lankosi Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve, įsikūrusiame La Courneuve mieste, Paryžiaus priemiestyje.

Istorinė, kultūros diplomatija »
0915garbes konsulai.jpg

Rugsėjo 15 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė Lietuvos Respublikos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise susitikimą.

Atstovybių naujienos »

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad dėl Prancūzijos pietuose siaučiančių miško gaisrų būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Konsulinės naujienos »
_DSC1538.JPG

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 14 dieną pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drianą ir visus Prancūzijos žmones nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga.

Dvišaliai santykiai »
g.jpg

Šiandien Paryžiuje Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Prancūzijos Prezidento diplomatiniu patarėju Philippe‘u Etienne‘u. Pokalbio metu aptarti kovos prieš terorizmą klausimai, Europos Sąjungos, NATO darbotvarkė, Rytų politikos aktualijos – santykiai su Rusija ir padėtis Ukrainoje, taip pat išlaidų nacionalinei gynybai didinimo aspektai.  

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata