Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva siekia nuoseklaus bendradarbiavimo su Kinija

Sukurta 2018.04.16 / Atnaujinta 2018.04.16 15:20

Balandžio 16 dieną Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė dalyvavo Kinijos ir šešiolikos Centrinės bei Rytų Europos valstybių (vadinamojo 16+1 formato) darbo susitikime, kuriame pabrėžė, kad Lietuva siekia nuoseklaus ir gilesnio bendradarbiavimo su Kinija įvairiose srityse.

„Lietuva vertina 16+1 formatą kaip papildomą instrumentą stiprinti ES ir Kinijos strateginę partnerystę, plėsti dvišalius ryšius tarp Lietuvos ir Kinijos. Lietuva siekia bendradarbiavimo transporto, logistikos, žemės ūkio, finansinių paslaugų sektoriuose “, - sakė ambasadorė I. Marčiulionytė.

Kalbėdama apie bendradarbiavimą savivaldos lygiu, ambasadorė pasidžiaugė, kad daugėja Lietuvos miestų, pasirašiusių bendradarbiavimo sutartis su Kinijos miestais, intensyvėja ryšiai tarp savivaldybių. 

Kitas Kinijos bei šešiolikos Centrinės bei Rytų Europos vadovų susitikimas vyks Bulgarijos sostinėje Sofijoje. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_8552-1.jpg

Gegužės 9 dieną  Pekine Kinijos įvairių institucijų, 28 ES valstybių narių ir kitų šalių atstovai susirinko Europos Sąjungos atstovybėje pažymėti Europos dieną.

Europos Sąjunga » Atstovybių naujienos »
IMG_8539.jpg

Gegužės 8 dieną Šanchajuje ambasadorė Ina Marčiulionytė dalyvavo susitarimo tarp Lietuvos muzikos verslo asociacijos ir Šilko kelio muzikos aljanso pasirašyme. Šis aljansas – tai pasaulinis muzikos industrijos atstovų tinklas, kurio nariai bendradarbiauja, skleidžia vieni kitų muziką, organizuoja forumus, festivalius, kuria bendrus įrašus. 

Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
amm1.jpg

Kovo 22 dieną Pekine Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos ambasada surengė lazerių šou, Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) koncertą, Kinijoje vykusių Lietuvos spektaklių, koncertų plakatų ir krepšinio nuotraukų parodą.

Atstovybių naujienos »
IMG_1753.jpg

Kovo 19-20 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Guandongo provincijoje.

Atstovybių naujienos »
IMG_20180309_SandongasKinija.jpg

Kovo 8-9 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

Atstovybių naujienos »
tomas_razmus-7403.JPG

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 28 dieną susitiko su naujuoju Kinijos  ambasadoriumi Shen Zhifei. Nuo diplomatinių santykių užmezgimo tarp Lietuvos ir Kinijos tai yra jau dešimtasis Kinijos ambasadorius Lietuvoje.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata