Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorė Ispanijoje įteikė skiriamuosius raštus Argentinos prezidentui

Sukurta 2019.02.27 / Atnaujinta 2019.02.28 10:22
  Lietuvos ambasadorė Ispanijoje įteikė skiriamuosius raštus Argentinos prezidentui

  Vasario 26 dieną Lietuvos ambasadorė Ispanijos Karalystėje Skaistė Aniulienė Buenos Airėse įteikė skiriamuosius raštus Argentinos prezidentui Mauricio Macri.

  Po ceremonijos vykusiame susitikime su Argentinos užsienio reikalų ir kulto ministru Jorge Marcelo Faurie aptartos dvišalių santykių plėtros perspektyvos, galimybės glaudžiau bendradarbiauti ir stiprinti verslo ryšius.

  Buenos Airėse ambasadorė taip pat susitiko su Argentinos užsienio reikalų ir kulto ministerijos sekretoriaus pavaduotojo Pablo Bentramino vadovaujama delegacija, su kuriuo aptarė pasirašymui rengiamas dvišales sutartis, ekonominio bendradarbiavimo klausimus bei situaciją Venesueloje. Vėliau buvo surengta diskusija su Argentinos užsienio reikalų ministerijos atstovais, kurios metu pristatyti Lietuvos užsienio politikos prioritetai.

  Lietuva diplomatinius santykius su Argentina užmezgė 1991 metų rugsėjo 25 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  ambasadore.jpg

  Kovo 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lenkijoje reziduojančia Argentinos ambasadore Lietuvai Ana Maria Ramirez, kuri kovo 18 dieną įteikė skiriamuosius raštus prezidentei Daliai Grybauskaitei. 

  Dvišaliai santykiai »
  20190227_123502.jpg

  Vasario 27 dieną Lietuvos ambasadorė Ispanijos Karalystėje Skaistė Aniulienė Buenos Airėse susitiko su Argentinos lietuvių bendruomenės atstovais.

  Atstovybių naujienos »
  z180713a-2.jpg

  Liepos 13 dieną Buenos Airėse Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Argentinos užsienio reikalų ir kulto viceministras Daniel Raimondi pasirašė Lietuvos ir Argentinos tarpvyriausybinį susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata