Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ekspertai padeda Kroatijai stiprinti kovą su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu

Sukurta 2017.08.31 / Atnaujinta 2017.08.31 14:52

Rugpjūčio 30 dieną Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ekspertai baigė įgyvendinti dar vieną svarbų Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Nacionalinės policijos tarnybos kovos su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu administracinių ir operacinių pajėgumų stiprinimas Kroatijoje“.

„Sėkmingas šio bendro Lietuvos ir Kroatijos projekto užbaigimas yra dar vienas ryškus vis glaudesnio Lietuvos ir Kroatijos teisėtvarkos institucijų bendradarbiavimo pavyzdys“, – iškilmingoje projekto uždarymo ceremonijoje kalbėjo Lietuvos ambasados Austrijoje Zagrebo skyriaus vadovas Donatas Žiugžda.

Bendro darbo rezultatus pristatęs projekto vadovas Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Andžejus Roginskis pabrėžė, kad dalyvavimas bendruose projektuose ne tik skatina visų jo dalyvių profesinį tobulėjimą,  padeda kurti ir plėsti profesinius bei žmogiškus ryšius, bet taip pat suartina tautas.  Kartu jis atkreipė dėmesį į būtinybę neatidėliojant ir nuosekliai įgyvendinti projekto metu parengtas rekomendacijas.

Kroatijos policijos generalinis komisaras Zvonimiras Vnučecas padėkojo Lietuvos atstovams už puikų  darbą, garantavusį sėkmingus 8 mėnesius vykusio intensyvaus darbo rezultatus. „Sėkminga projekto baigtis yra svarbus etapas mūsų valstybei stiprinat kovą su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu“, –  pažymėjo Kroatijos policijos vadovas. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
kariai 6.JPG

Lapkričio 24 dieną iš Kroatijos Petrinja mieste įsikūrusios karinės bazės į Lietuvą išvyko pirmasis Kroatijos karinių pajėgų kontingentas, kuris prisijungs prie Vokietijos vadovaujamų NATO priešakinių pajėgų.

NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
20171020_121015.JPG

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras Kroatijoje pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Kroatijos vidaus reikalų ministerijos gebėjimų organizuoti automatinį apsikeitimą DNR ir daktiloskopiniais duomenimis stiprinimas“.

Atstovybių naujienos »
0915ziugzda.JPG

Rugsėjo 12-14 dienomis Kroatijos mieste Pazine vykusio vaikų knygos festivalio metu Lietuvos ambasados Austrijoje ir jos Zagrebo skyriaus pagalba buvo surengta  žymaus lietuvių vaikų literatūros rašytojo ir iliustruotojo Kęstučio Kasparavičiaus paroda.

Atstovybių naujienos »
Kroatija7.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 d. pasveikino Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones Valstybės dienos proga.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
4.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Kroatijos užsienio reikalų ministro Davoro Ivo Stiero kvietimu balandžio 21 dieną su oficialiu vizitu lankosi Zagrebe. Ministrų susitikime aptarti dvišalio bendradarbiavimo, regioninio saugumo, energetinio saugumo, Europos Sąjungos ir NATO darbotvarkių klausimai, pozicijos aktualiausiomis užsienio politikos temomis. 

Dvišaliai santykiai »
Kroatija7.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 21 dieną lankysis Kroatijoje. Vizito metu L. Linkevičius susitiks su Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarović, Ministru Pirmininku Andrejumi Plenkovićiumi, Parlamento Pirmininku Božo Petrovu ir užsienio reikalų ministru Davoru Ivo Stieru.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata