Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Prezidentūroje vyks tarptautinė konferencija Europos saugumo tema

Sukurta 2017.12.07 / Atnaujinta 2017.12.07 14:17

Gruodžio 8 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyks Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama tarptautinė aukšto lygio konferencija „Quo vadis, Europa? ES saugumo ir gynybos ateitis“, organizuojama Lietuvos Respublikos Prezidentūros, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje.

Metinėje konferencijoje Lietuvos ir užsienio šalių politikai, akademinės ir verslo srities atstovai aptars šiandienos Europos saugumo iššūkius ir sritis, kurios artimiausiu laiku reikalaus didžiausio ES  šalių dėmesio. Pagrindinės renginio temos: ES ir NATO bendradarbiavimas, kibernetinis saugumas, ES pajėgumų vystymas, strateginis požiūris į atsparumą ES viduje ir kaimynystėje, komunikacija ir atsakas į hibridines grėsmes.

Konferencijos pradžia 10 val.  Renginys vyks Prezidentūroje, Kolonų salėje (Totorių g. 28, įėjimas per Valstybės pažinimo centrą), anglų kalba (su sinchroniniu vertimu).

Dėl akreditacijos žiniasklaidos atstovai iki gruodžio 7 dienos 17 val. turi kreiptis į Prezidentūros spaudos tarnybą el. paštu: [email protected]. Atvykstant būtina turėti asmens dokumentą.

Naujienlaiškio prenumerata