Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Serbiją nacionalinės dienos proga

Sukurta 2018.02.15 / Atnaujinta 2018.02.15 15:43
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Serbiją nacionalinės dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 15 dieną pasveikino Nacionalinę dieną švenčiančią Serbiją ir palinkėjo šios šalies žmonėms gerovės ir klestėjimo.

  Sveikinimo laiške Serbijos užsienio reikalų ministrui Ivicai Dačičiui Lietuvos diplomatijos vadovas išreiškė pasiryžimą stiprinti europinėmis vertybėmis ir abipuse pagarba pagrįstą dvišalį bendradarbiavimą.

  Užsienio reikalų ministras pažymėjo, kad Lietuva nuosekliai remia ES plėtros politiką ir Vakarų Balkanų šalių narystės ES siekius.

  „Tikiu, kad demonstruodama stiprią politinę valią, aiškią Europinę orientaciją ir įgyvendindama negrįžtamas reformas, Serbija tvirtai susies savo ateitį su Europos Sąjunga“, – pabrėžė L. Linkevičius.

  Diplomatiniai Lietuvos ir Serbijos (tuometinės Jugoslavijos Federacinės Respublikos) santykiai užmegzti 2000 metų gruodžio 22 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Vasario 6 dieną Vilniuje vyko Lietuvos ir Serbijos užsienio reikalų ministerijų politikos direktorių konsultacijos, kurių metu aptarti dvišaliai santykiai, Serbijos pasirengimas derėtis dėl narystės ES, situacija Vakarų Balkanų regione.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata