Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius lankėsi Ukrainos Poltavos ir Kremenčiuko miestuose

Sukurta 2019.03.18 / Atnaujinta 2019.03.18 11:43
  Viceministras D. Skusevičius lankėsi Ukrainos Poltavos ir Kremenčiuko miestuose

  Kovo 13-15 dienomis užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus vadovaujama delegacija lankėsi Ukrainos miestuose Poltavoje ir Kremenčiuke.

  Poltavoje viceministras atidarė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio verslo ir kultūros centrą, kurio tikslas – abipusio bendradarbiavimo skatinimas verslo ir kultūros srityse, dalyvavo pirmajame Poltavos ir Lietuvos verslo forume  „Ukraina-Lietuva: Europos Sąjungos patirtis”, susitiko su Poltavos miesto meru Oleksandru Šamota, jungtinių teritorinių bendruomenių atstovais, lankėsi Jaroslavo Mudryj Nacionalinio universiteto Poltavos teisės koledže, pabendravo su koledžo studentais ir atsakė į jų klausimus bei kvietė tęsti studijas Lietuvoje.

  Vizito metu viceministras taip pat lankėsi pagrindiniame Poltavos srities pramonės mieste Kremenčiuke. Vytauto Didžiojo informaciniame centre susitiko su Kremenčiuko miesto visuomenės šviesuoliais – aukštųjų mokyklų vadovais, studentais, miesto mokytojais, gydytojais, kariuomenės ir religinių bendrijų atstovais. Susitikime su Kremenčiuko miesto meru Vitalijumi Maleckiu pasidžiaugta Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimo rezultatais verslo ir švietimo srityse bei išaugusiu Kremenčiuko žinomumu Lietuvoje. D. Skusevičius taip pat lankėsi miesto licėjuje Nr. 4, kuriame bendravo su moksleiviais, papasakojo apie Lietuvos kelią į ES ir NATO.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_0993.JPG

  Gegužės 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Ukrainos ambasadoriumi Volodymiru Jacenkivskiu ir Kanados ambasados biuro Vilniuje vadove Beth Richardson, kurie ministrui įteikė kvietimą į liepos 2-4 dienomis Toronte, Kanadoje, vyksiančią Ukrainos reformų konferenciją.

  Ministerijos naujienos »
  12.jpg

  Gegužės 14 dieną Šiaurės Rytų Ukrainos Sumų mieste atidaryta Estijos, Lietuvos ir Latvijos autorių dailės paroda iš vietos Dailės muziejaus fondų „Baltijos simfonija“.  Parodos atidaryme dalyvavo trijų Baltijos šalių ambasadoriai, Sumų srities ir miesto valdžios bei visuomenės atstovai.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  IMG_9589.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 7 dieną Vilniuje susitiko su Ukrainos stačiatikių cerkvės atstovu tarptautiniams ryšiams Černihovo arkivyskupu Eustratijumi (Zoria) ir Kijevo šv. Mykolo vienuolyno vadovu tėvu Serhijumi Dmitrievu, aptarė situaciją Ukrainoje, planuojamus socialinius bei kultūros projektus.

  Užsienio reikalų ministro veikla »
  LL_Z_04.jpg

  Balandžio 25 dieną Kijeve, Ukrainoje, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino išrinktąjį Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį.

  Dvišaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia Rusijos prezidento Vladimiro Putino dekretą, kuriuo supaprastinama Rusijos pilietybės suteikimo Ukrainos piliečiams, gyvenantiems Rusijos laikinai okupuotose Ukrainos Donecko ir Luhansko srityse, tvarka. Lietuva laiko tokį sprendimą neteisėtu kišimusi į Ukrainos vidaus reikalus, grubiu Ukrainos suvereniteto ir teritorinio vientisumo pažeidimu. 

  Kalbos, pareiškimai »

  Balandžio 24-26 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankosi Kijeve.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata