Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
info covid 2.jpg

Baltarusijos Vyriausybės reikalavimu sumažinus Lietuvos diplomatinį atstovavimą Baltarusijoje iki minimumo, nuo 2021 metų liepos 20 dienos Baltarusijoje vizos bus išduodamos tik išimtinais atvejais – Europos Sąjungos piliečių šeimų nariams, taip pat Baltarusijos piliečiams, studijuojantiems Lietuvos aukštosiose mokyklose ir dirbantiems Lietuvos įmonėse.

Konsulinės naujienos »
13-IMG_9643.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske 2021 m. birželio 18 d. įvyko iškilminga ceremonija, kurios metu Lietuvos Respublikos laikinoji reikalų patikėtinė Baltarusijos Respublikoje Asta Andrijauskienė priėmė naujų Lietuvos piliečių, lietuvių kilmės asmenų Artsiom YUSHCHANKA ir Petr VAUCHOK priesaiką Lietuvos Respublikai.

Lietuviai Baltarusijoje »
chervyen.jpg

Birželio 14 d. Lietuvos ir Lenkijos diplomatai pagerbė sovietinio režimo aukas Červenėje, kur prieš 80 metų, tūkstantis devyni šimtai keturiasdešimt pirmųjų birželį neteko gyvybių daugiau kaip du tūkstančiai lietuvių, lenkų, baltarusių, kitų tautybių nekaltų žmonių. Tūkstančiai politinių kalinių buvo pėsčiomis išvaryti iš Minsko kalėjimo link Červenės miestelio, kur buvo sušaudyti.
 

Istorinė, kultūros diplomatija »
chereja1.jpg

Gegužės 28 d. yra minima Oskaro Milašiaus gimimo diena. Pagerbdami šį prancūzų kalba rašiusį poetą ir žymų Lietuvos diplomatą, Lietuvos Respublikos laikinoji reikalų patikėtinė Asta Andrijauskienė ir Prancūzijos ambasadorius Nicolas de Bouillane de Lacoste apsilankė poeto gimtinėje Čerėjoje, kur padėjo gėlių prie O. Milašiui skirto atminimo ženklo, skaitė jo eiles lietuvių ir prancūzų kalbomis.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Asmenys, kurie atvyko į Baltarusiją su viza – gali išvykti iš Baltarusijos praėjus 10 dienų saviizoliacijos laikotarpiui (saviizoliacijos reikalavimas netaikomas asmenims, atvykusiems į Baltarusiją Baltarusijoje registruotų juridinių asmenų kvietimo pagrindu arba pagal pranešimą apie artimo giminaičio ar sutuoktinio sunkią ligą ar mirtį, taip pat juos lydintiems asmenims).

Konsulinės naujienos »

Primename, kad po ambasados darbo valandų, taip pat švenčių ir poilsio dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais prašome skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444 arba kreiptis el. paštu [email protected]

Konsulinės naujienos »

Atsižvelgdama į gegužės 23 d. įvykius, kuomet priverstiniu būdu buvo nutupdytas „Ryanair“ keleivinis lėktuvas, skridęs maršrutu Atėnai-Vilnius, ir dėl to kylančią grėsmę asmenų saugumui bei gyvybei, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos Respublikos piliečiams nevykti į Baltarusijos Respubliką, o ten esantiems Lietuvos Respublikos piliečiams palikti šią šalį.

Konsulinės naujienos »
trucks.jpg
Kvotos vežėjams jau baigėsi Įkelta2021.05.20

Atsižvelgdami į Migracijos departamento paskelbtą pranešimą,  jog kvota, nustatyta užsieniečiams kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais nuo gegužės 20 d. yra išnaudota, informuojame darbdavius, norinčius pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, kad jiems būtina kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl leidimo dirbti išdavimo.

Konsulinės naujienos »
2021-05-07.jpg

Lietuvos ir Lenkijos ambasadų Baltarusijoje laikinieji reikalų patikėtiniai kartu su kitų šalių diplomatais pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukų atminimą. Minsko centre esančiose Karių kapinėse diplomatai padėjo gėlių ir pagerbė žuvusiųjų atminimą tylos minute.

Istorinė, kultūros diplomatija »
2904GPN_5279.jpg

Balandžio 29 d. Lietuvos ambasadoje Minske Lietuvos ir Lenkijos ambasados Baltarusijoje iškilmingai paminėjo pirmosios Europoje, 1791 metais Abiejų Tautų Respublikos Seimo Varšuvoje gegužės 3-ąją priimtos Konstitucijos 230-ąsias metines.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1-05-IMG_9388.JPG

Balandžio 26 d. sukako 35-eri metai nuo didžiausios žmonijos istorijoje branduolinės nelaimės - Černobylio atominės elektrinės sprogimo.

Istorinė, kultūros diplomatija »
06-IMG_9369.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske 2021 m. balandžio 20 d. įvyko iškilminga ceremonija, kurios metu Lietuvos Respublikos laikinoji reikalų patikėtinė Baltarusijos Respublikoje Asta Andrijauskienė priėmė naujo Lietuvos piliečio, lietuvių kilmės asmens Vadzim Arliukas priesaiką Lietuvos Respublikai.

Lietuviai Baltarusijoje »
velykos1.jpg

Maloniai primename, kad balandžio 5 d. yra Antroji Velykų diena, todėl Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijos Respublikoje nedirbs.

Lietuvos dienų įvykiai »
hiring.jpg

Skelbiamos atrankos į laisvas pareigybes pagal terminuotas darbo sutartis Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje (toliau – Ambasada).
 

Konsulinės naujienos »
1-IMG_9313-01.JPG

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 31-ąsias metines - Kovo 11-ąją - Lietuvos ambasadoje Minske buvo išskleista Lietuvos istorinė vėliava - Vytis, įvyko dokumentinio filmo “Nematomas frontas” peržiūra.

Lietuvos dienų įvykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha