Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
info covid 2.jpg

Baltarusijos Vyriausybės reikalavimu sumažinus Lietuvos diplomatinį atstovavimą Baltarusijoje iki minimumo, nuo 2021 metų liepos 20 dienos Baltarusijoje vizos bus išduodamos tik išimtinais atvejais – Europos Sąjungos piliečių šeimų nariams, taip pat Baltarusijos piliečiams, studijuojantiems Lietuvos aukštosiose mokyklose ir dirbantiems Lietuvos įmonėse.

Konsulinės naujienos »

Asmenys, kurie atvyko į Baltarusiją su viza – gali išvykti iš Baltarusijos praėjus 10 dienų saviizoliacijos laikotarpiui (saviizoliacijos reikalavimas netaikomas asmenims, atvykusiems į Baltarusiją Baltarusijoje registruotų juridinių asmenų kvietimo pagrindu arba pagal pranešimą apie artimo giminaičio ar sutuoktinio sunkią ligą ar mirtį, taip pat juos lydintiems asmenims).

Konsulinės naujienos »

Primename, kad po ambasados darbo valandų, taip pat švenčių ir poilsio dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais prašome skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444 arba kreiptis el. paštu [email protected]

Konsulinės naujienos »

Atsižvelgdama į gegužės 23 d. įvykius, kuomet priverstiniu būdu buvo nutupdytas „Ryanair“ keleivinis lėktuvas, skridęs maršrutu Atėnai-Vilnius, ir dėl to kylančią grėsmę asmenų saugumui bei gyvybei, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos Respublikos piliečiams nevykti į Baltarusijos Respubliką, o ten esantiems Lietuvos Respublikos piliečiams palikti šią šalį.

Konsulinės naujienos »
trucks.jpg
Kvotos vežėjams jau baigėsi Įkelta2021.05.20

Atsižvelgdami į Migracijos departamento paskelbtą pranešimą,  jog kvota, nustatyta užsieniečiams kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais nuo gegužės 20 d. yra išnaudota, informuojame darbdavius, norinčius pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, kad jiems būtina kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl leidimo dirbti išdavimo.

Konsulinės naujienos »
hiring.jpg

Skelbiamos atrankos į laisvas pareigybes pagal terminuotas darbo sutartis Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje (toliau – Ambasada).
 

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad nuo gruodžio 21 d. užsienio valstybių piliečiams ir asmenims be pilietybės neleidžiama atvykti į Baltarusijos Respubliką.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata