Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Svarbi informacija dėl grįžimo į Lietuvą !

Sukurta 2020.04.09 / Atnaujinta 2020.04.09 11:24
  Svarbi informacija dėl grįžimo į Lietuvą !

  Šių metų balandžio 8 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė nusprendė, kad asmenų ir (ar) jų lengvųjų asmeninės paskirties automobilių atvykimas į Lietuvos Respublikos teritoriją leidžiamas tik per šiuos tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus: Kalvarija–Budzisko (LT-PL), Saločiai–Grenstalė (LT-LV). 
   

  Išimtiniais atvejais, gavę Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadovo ar jo įgaliotojo asmens leidimą, asmenys ir (ar) jų lengvieji asmeninės paskirties automobiliai į Lietuvos Respubliką gali atvykti ir per kitus tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus.
   

  Galimybė grįžti į Lietuvą, atskridus į Minsko oro uostą ir toliau keliaujant antžeminiu keliu link Lietuvos sienos išlieka tik:

  • gavus Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM vadovo leidimą

            Daugiau informacijos: http://pasienis.lt/D.U.K.%20karantino%20metu361

  ir

  • gavus Minsko oro uoste tranzitinę arba išvažiuojamąją Baltarusijos vizą.

  Iš Minsko oro uosto rekomenduojama vykti į Minsko geležinkelio stotį ir toliau traukiniu iki Gudagojaus arba iš šalia esančios Minsko autobusų stoties iki Ašmenų arba Smargonių, o toliau imti taksi ir vykti į Kamennyj Log/Medininkų sienos perėjimo punktą, kurį kirsti turėsite pėsčiomis.

  Kelionė šiuo maršrutu su asmens tapatybės kortele NEGALIMA.

  Dėl galimybės keliauti BELAVIA reisais iš Minsko į Vilnių nuo balandžio 4 d. prašome vadovautis BELAVIA teikiama informacija bei sekti atšauktus skrydžius:

  https://en.belavia.by/covid_cancel_flights/

  Naujienlaiškio prenumerata