Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
5.JPG

Sausio 12 d. Lietuvos ambasadoje Minske paminėtos 30-osios Laisvės gynėjų dienos metinės. Didelis ačiū tiems baltarusiams, kurie kartu su lietuviais stovėjo prie Lietuvos Parlamento 1991 metų sausį, ir tiems, kurie dalyvavo nepriklausomos Lietuvos palaikymo mitinguose Minske. Šiandien mes esame kartu su jumis, bičiuliai baltarusiai. Už jūsų ir mūsų laisvę.

Lietuviai Baltarusijoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuvos dienų įvykiai »

Informuojame, kad nuo gruodžio 21 d. užsienio valstybių piliečiams ir asmenims be pilietybės neleidžiama atvykti į Baltarusijos Respubliką.

Konsulinės naujienos »
24-IMG_8978.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijos Respublikoje nedirbs gruodžio 24 d. – Kūčių dieną, gruodžio 25 ir 26 d.– šv. Kalėdų dienomis ir sausio 1-ąją – Naujųjų metų dieną.

Lietuvos dienų įvykiai »
caritas.jpg

Su broliu Andrejumi, Minsko Caritas vadovu, aptarėme besibaigiantį Lietuvos Respublikos ambasados Baltarusijos Respublikoje ir Caritas vystomojo bendradarbiavimo projektą, skirtą paremti Baltarusijos žmones, nukentėjusius nuo COVID-19 pandemijos.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.JPG

Nuoširdžiai dėkojame visiems Baltarusijos lietuvių vaikų piešinių konkurso “Atkurtai Nepriklausomai Lietuvai – 30 metų” dalyviams ir jų mokytojams.

Lietuviai Baltarusijoje » Lietuvos dienų įvykiai »
signal-2020-11-09-190056.jpg

Lietuvos ambasados Baltarusijoje laikinoji reikalų patikėtinė ministrė patarėja Asta Andrijauskienė Diplomato dienos šventės proga vykusiuose rinkimuose kolegų buvo išrinkta 2020 metų Lietuvos Metų Diplomate. Sveikiname ir džiaugiamės!

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Baltarusijoje »
11.jpg

Nesibaigiančių valdžios represijų sąlygomis Baltarusijos aukštųjų mokyklų studentai toliau susiduria su kasdieniu spaudimu dėl savo pilietinės ir politinės pozicijos. Lietuvos Vyriausybės finansinės paramos dėka ir remdamasis penkiolikos metų darbo priverstinėje tremtyje patirtimi Europos humanitarinis universitetas (EHU) praneša apie savo pasirengimą priimti studijuoti studentus, susidūrusius su politinėmis represijomis Baltarusijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Baltarusijoje »
lapkricio1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijos Respublikoje nedirbs lapkričio 1-ąją – Visų Šventųjų dieną ir lapkričio 2-ąją – Vėlinių dieną.

Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

Kūrybinis bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos menininkų tęsiasi, nežiūrint politinių aktualijų įtakoto rezonanso ir Covid19 karantino sąlygojamų apribojimų.

Lietuviai Baltarusijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
111.jpg

(II turas)
PAKARTOTINIS BALSAVIMAS
2020 m. spalio 25 d.vyks pakartotinis balsavimas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose (II turas).

Lietuviai Baltarusijoje »
Kvietimas - piesiniu konkursas.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Minske skelbia Baltarusijos lietuvių vaikams piešinių konkursą. Konkurso tema - "Atkurtai nepriklausomai Lietuvai - 30 metų".

 

Lietuviai Baltarusijoje »
2.jpeg

2020 m. spalio 1 d. Lietuvos verslo konfederacija įteikė apdovanojimą “Verslo ambasadorius 2019” Lietuvos Respublikos ambasadoriui Baltarusijos Respublikoje Andriui Pulokui.

Ekonomika ir verslas »
1.JPG

2020 m. rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje buvo įteikti bakalauro ir magistro diplomai Europos humanitarinį universitetą (EHU) baigusiems 44 absolventams (viso  2020 m. baigė 120 absolventų).

Dėl Covid-19 pandemijos sukeltų apribojimų, EHU buvo priverstas atšaukti tradicinę diplomų įteikimo šventę Vilniuje, tačiau nepaisant susidariusios situacijos, pirmą kartą po 16 metų pertraukos absolventams diplomai buvo įteikti Minske.

 

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijos Respublikoje Andrius Pulokas dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje (Astravo raj.) lietuvių mokomąja kalba.
 

Lietuviai Baltarusijoje »
SeimoRinkimai.jpg
Lietuvos Seimo rinkimai 2020 Įkelta2020.08.04

Š.m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Nuo liepos 1 d. pradėjo veikti elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija: https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Baltarusijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata