Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva intensyvina dvišalį bendradarbiavimą su Palestina

Sukurta 2021.06.09 / Atnaujinta 2021.06.09 17:18
  Lietuva intensyvina dvišalį bendradarbiavimą su Palestina

  Birželio 9 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalį bendradarbiavimą.

  B. Venckaitis pristatė birželio 22 dieną Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamą renginį, skirtą Palestinos galimybių pristatymui bei Lietuvos remiamus vystomojo bendradarbiavimo projektus Hebrono regione, skirtus stiprinti moterų ekonominį įgalinimą Palestinoje.

  B. Venckaitis Palestinos užsienio reikalų ministrę supažindino Lietuvos ryšių su Palestina biuro veikla ir planais skatinti dvišalį bendradarbiavimą kultūros, savivaldos ir kitose srityse.

  Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas ir Palestinos užsienio reikalų viceministrė taip pat aptarė Artimųjų Rytų Taikos Procesą, situaciją regione ir rinkimų Palestinoje perspektyvą.   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Su EUBAM vadovu.jpg

  Gegužės 31 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikime su Europos Sąjungos (ES) pasienio pagalbos misijos Rafos perėjimo punktui vadovu Florinu Bulgariu  aptarė ES Dvynių projekto „Palestinos Administracijos pajėgumų stiprinimas, siekiant gerinti muitinės administruojamų mokesčių surinkimą ir sienų kirtimo kontrolę“ įgyvendinimą.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_6080.jpg

  Gegužės 18 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas dalyvavo neeilinėje Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos vaizdo konferencijoje, kurioje aptarta gilėjanti krizė Izraelyje ir Palestinoje bei galimi ES veiksmai, siekiant sustabdyti besiplečiantį smurtą.

  Didėjant konfliktui Artimuosiuose Rytuose, gegužės 18 dieną rengiama neeilinė Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryba. Nuotoliniame posėdyje ES valstybių narių užsienio reikalų ministrai aptars situaciją Izraelyje ir Palestinoje bei būdus, kaip ES galėtų paskatinti konflikto puses grįžti prie derybų stalo.

  Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »
  bv.jpg

  Kovo 28 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitiko su Palestinos moterų reikalų ministre Dr. Amal Hamad.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  fot.jpg

  Kovo 18 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos kultūros ministru Dr. Atefu Abu Saifu aptarė Lietuvos ir Palestinos bendradarbiavimą kultūros srityje.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  su PM.jpg

  Sausio 11-12 dienomis Lietuvos  ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikimuose su Palestinos ministru pirmininku Mohammadu Ishtayyehu ir užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimą.

  Dvišaliai santykiai »