Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva prisideda prie ekonominio moterų įgalinimo Palestinoje

Sukurta 2021.03.29 / Atnaujinta 2021.03.29 11:59
  Lietuva prisideda prie ekonominio moterų įgalinimo Palestinoje

  Kovo 28 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitiko su Palestinos moterų reikalų ministre Dr. Amal Hamad.

  B. Venckaitis pažymėjo tęstinę Lietuvos paramą ekonominiam moterų įgalinimui Palestinoje ir pažymėjo aktyvaus Palestinos moterų ir jaunimo įsitraukimo į šiemet planuojamų rinkimų į Palestinos nacionalines institucijas svarbą.  

  Susitikimo metu taip pat buvo aptartas bendrų iniciatyvų, skirtų Lietuvos ir Palestinos moterų bendradarbiavimo skatinimui, įgyvendinimas, dvišalių projektų organizavimas.

  Dr. A. Hamad perdavė Lietuvai padėką už nuoseklią paramą ekonominiam moterų įgalinimui Palestinoje, kuri ypač svarbi besitęsiant Covid-19 pandemijai.

  Lietuva šiemet prisidėjo prie Palestinos nevyriausybinės organizacijos „Palestinian Center for Communication and Development Strategies” vykdomo projekto, kurio dėka per šešiasdešimt Hebrono srities smulkiųjų verslininkių yra supažindinamos su skaitmeniniu marketingu ir technologijomis, kurios bus pritaikytos jų kuriamos produkcijos realizavimui. 

  Lietuvos Respublikos ryšių su Palestina biuras taip pat yra paskelbęs kvietimą teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Palestinoje 2021 metais. Paraiškas kviečiama teikti šiai koncepcijai įgyvendinti: „Ekonominis moterų įgalinimas Palestinoje“.

  Projektų paraiškos priimamos iki 2021 m. balandžio 12 d. 24.00 val. (įskaitytinai)

  Daugiau informacijos: https://bit.ly/393EMvF

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Su A. Jadou.jpg

  Birželio 9 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalį bendradarbiavimą.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  Su EUBAM vadovu.jpg

  Gegužės 31 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikime su Europos Sąjungos (ES) pasienio pagalbos misijos Rafos perėjimo punktui vadovu Florinu Bulgariu  aptarė ES Dvynių projekto „Palestinos Administracijos pajėgumų stiprinimas, siekiant gerinti muitinės administruojamų mokesčių surinkimą ir sienų kirtimo kontrolę“ įgyvendinimą.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_6080.jpg

  Gegužės 18 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas dalyvavo neeilinėje Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos vaizdo konferencijoje, kurioje aptarta gilėjanti krizė Izraelyje ir Palestinoje bei galimi ES veiksmai, siekiant sustabdyti besiplečiantį smurtą.

  Didėjant konfliktui Artimuosiuose Rytuose, gegužės 18 dieną rengiama neeilinė Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryba. Nuotoliniame posėdyje ES valstybių narių užsienio reikalų ministrai aptars situaciją Izraelyje ir Palestinoje bei būdus, kaip ES galėtų paskatinti konflikto puses grįžti prie derybų stalo.

  Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »
  fot.jpg

  Kovo 18 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos kultūros ministru Dr. Atefu Abu Saifu aptarė Lietuvos ir Palestinos bendradarbiavimą kultūros srityje.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  su PM.jpg

  Sausio 11-12 dienomis Lietuvos  ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikimuose su Palestinos ministru pirmininku Mohammadu Ishtayyehu ir užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimą.

  Dvišaliai santykiai »