Temos Žymėti visus

Archyvas Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje skelbia atranką sekretoriaus (-ės) pareigybei užimti Įkelta2024.05.24

Pokalbiai su atrinktais pretendentais planuojami atstovybės patalpose. Atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes, gali būti priimtas sprendimas pokalbius vykdyti ir nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Į pokalbį kviečiami pretendentai bus informuojami elektroniniu paštu.

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas San Paule (Brazilija) skelbia atranką užimti sekretoriaus pareigybę Įkelta2024.03.26

Pretendentai, atitinkantys pareigybei keliamus reikalavimus ir norintys dalyvauti atrankoje, iki 2024 m. balandžio 7 d. 18.00 val. (San Paulo laiku) elektroniniu paštu [email protected] , turi pateikti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką  ir išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas. Pokalbiai su atrinktais kandidatais planuojami 2024 m. balandžio 16 d. Lietuvos Respublikos generalinio konsulato San Paule patalpose arba nuotoliu.

Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos sekretoriatas skelbia kvietimą teikti paraiškas dalyvauti atrankose į Jungtinių Tautų specialiųjų procedūrų ir darbo grupių pozicijas Įkelta2024.03.25

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija informuoja apie Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos sekretoriato paskelbtą kvietimą teikti paraiškas dalyvauti atrankose į Jungtinių Tautų specialiųjų procedūrų ir darbo grupių pozicijas.

Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos kandidato į Demokratijų bendrijos generalinio sekretoriaus poziciją 2024–2027 metų kadencijai atrankoje Įkelta2024.03.08

Skelbiama Lietuvos Respublikos kandidato į Demokratijų bendrijos generalinio sekretoriaus poziciją 2024–2027 metų kadencijai atranka.

Ieškome ypatingo žmogaus – Lietuvos diplomatinės tarnybos generalinio (-ės) inspektoriaus (-ės). Įkelta2024.02.27

Pagrindinės Generalinio (-ės) inspektoriaus (-ės) darbo funkcijos susijusios su  korupcijos prevencija, viešųjų ir privačių interesų derinimo užtikrinimu bei  su kolegų ugdymu šiose srityse. Taip pat nemaža darbo dalis yra susisijusi su ministerijos administracinių padalinių ir diplomatinių atstovybių veiklos inspektavimu, veiklos rezultatyvumo ir efektyvumo vertinimu, vidaus kontrolės procesų tobulinimu,  tarnybinių nusižengimų tyrimu.

Kraunami skelbimai