KAUNO MUZIKINIO TEATRO DIENA BALTARUSIJOJE
Gegužės mėnesio „Lietuvos dienų“ renginiai Baltarusijoje baigti dviem Kauno muzikinio teatro pasirodymais. Gegužės 26 dieną, minint Gervėčių Bažnyčios 110-metį, bažnyčioje atliktos L.van Bethoveno mišios C-dur. Mišias atliko teatro choras ir orkestras, solistai Rita Preikšaitė, Nomeda Vilkanauskaitė, Mindaugas Zimkus ir Tomas Ladiga, dirigentas Jonas Janulevičius.
Ambasadorius Evaldas Ignatavičius
susirinkusius, pasidžiaugė, kad tokie projektai atveria galimybes susipažinti su kitų Lietuvos miestų unikaliu meninių potencialu, ir išreiškė viltį, kad tai bus pagrindas tiesti naujus Lietuvos ir Baltarusijos kultūrinio bendradarbiavimo kelius.