*alt_site_homepage_image*
lt
ru by

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE MINSKE PAGERBTAS VITEBSKO TARPTAUTINIO FESTIVALIO NUGALĖTOJAS D.MONTVYDAS

Liepos 16 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske lankėsi Vitebsko Tarptautiniame menų festivalyje dalyvaujanti Lietuvos atlikėjų delegacija ir XVII-ojo Tarptautinio menų festivalio „Slavianski Bazar“ pagrindinio prizo laimėtoju tapęs Donatas Montvydas.

Donatas Montvydas liepos 13-14 d. įvykusiame muzikiniame konkurse surinko 210 balų ir artimiausius konkurentus iš Baltarusijos ir Rusijos aplenkė 9 taškais. Lietuvos atstovas konkurso metu atliko dvi dainas „Padėk!“ (lietuvių kalba) bei „Atsisveikinti“ (rusų kalba). D.Montvydas – pirmasis Lietuvos atlikėjas per septyniolika „Slavianskij bazar“ gyvavimo metų laimėjęs pagrindinį prizą.

Lietuvos ambasadoje buvo surengta trumpa nugalėtojų ir kitų festivalio dalyvių pagerbimo ceremonija, po kurios svečiai susipažino su ambasados darbuotojais ir surengė improvizuotą pasirodymą.

Lietuvos atlikėjų delegaciją sudarė Evelina Anusauskaitė, R.Čivilytė, grupė „YVA“, delegacijos koordinatorė J.Anusauskienė, R.Anusauskas („Slavianski Bazar“ žiuri narys) ir juos lydintys asmenys.