MINSKE LANKĖSI KAUNO VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO DĖSTYTOJAI IR STUDENTAI
Balandžio 2-4 d. Minske, Baltarusijoje, lankėsi Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Politologijos katedros dėstytojos doc.dr. Regina Jasiulevičienė ir lektorė Rimantė Budrytė-Kvietkauskienė, o taip pat keturi universiteto studentai.
Balandžio 3 d. Lietuvos ambasada, vykdydama NATO kontaktinės ambasados funkcijas, organizavo seminarus, vieną iš jų Baltarusijos Valstybinio universiteto tarptautinių santykių fakultete, kitą - Lietuvos ambasadoje. Renginiuose lektorė Rimantė Budrytė-Kvietkauskienė skaitė paskaitas, studentai seminaro metu galėjo dalyvauti diskusijose.Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Edminas Bagdonas seminaro metu pristatė Lietuvos ambasados kaip NATO kontaktinės ambasados veiklą, pasidžiaugė Lietuvos ir Baltarusijos studentų ryšiais.
Renginyje ambasadoje taip pat dalyvavo žurnalistai, akademikai, studentai, visuomenės veikėjai. Dalyviai, kurių į ambasadą susirinko virš trisdešimt, aktyviai domėjosi Lietuvos narystės NATO privalumais, dalyvavimo tarptautinėse taikos palaikymo operacijose reikšme Lietuvai.
Baltarusijos Valstybinio universiteto tarptautinių santykių fakultete įvyko susitikimas su fakulteto dekano pavaduotoju studijų reikalams prof. Viktoru Šadurskiu, aptartos universitetų bendradarbiavimo galimybės.