Su Vasario 16-aja !
Mieli lietuviai! Vasario 16-ąją minėsime vieną svarbiausių Lietuvos istorijos datų - Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Šią dieną, kaip laisvės, vienybės ir vilties simbolį, kiekvienas iš mūsų saugo savo širdyje visą gyvenimą ir perduoda iš kartos į kartą.
Ši diena ypatinga - prisimindami kovotojus už Lietuvos laisvę, suprantame, kad savo valstybę, jos ateitį kuriame kasdien ir kiekvienas. Darbe, mokykloje, šeimoje ir nesvarbu, kur bebūtume- Lietuvoje ar už jos ribų.
Sveikinu visus brangius Baltarusijos lietuvius su mūsų Valstybės 97-uoju gimtadieniu! Linkiu išlikti vieningiеms ir susitelkusiems, kuriantiems, tikintiems ateitimi ir puoselėjantiems tas vertybes, kuriomis buvo grįstas vasario 16-osios Valstybės atkūrimo aktas!
Laimės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms!
Evaldas Ignatavičius
Lietuvos Respublikos ambasadorius